Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nitrós RC autó miért nem indul?

Nitrós RC autó miért nem indul?

Figyelt kérdés
van egy snassz 1:10 es nitrós RC autóm ami kb 4éve ment utoljára( ha nem több :D) azóta azért nem használtam mert egyik használatkor még szépen ment semmi különleges nem volt vele másnap meg indítanám és semmi. azóta a szekrénytetején állt még nyáron elvittük egy ilyennel foglalkózó emberhez aki azt mondta, hogy az üzemenyagtank tömítő gyűrűje elöregedett amiért nem zár rendesen ezért a kipufógóból jövö nyomás ugye elveszik igy nem jut a karburátorba a lötyi. ma gondoltam kezdek vele valamit a tankot sikerült megoldanom hogy ne eresszen a nitró el is ért a karburátorba de nem indult el attól még a motor (a gyertyát néztem izzít az üzemanyagot lecseréltem benne a szervó akksija fel volt töltve már ha számít valamit..,próbáltam h egy két csepp nitrót cseppentek a dugattyúra hátha akkor lesz valami beállítottam a karbit néztem nincs-e eltömődve meg ilyenek de minden okés volt)lenne esetleg valakinek vmi ötlete?

2018. márc. 15. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kell kompresszió is a motorba, illetve lehet nem jól van beállítva a keverék. Keresd meg a karbi gyári beállításait(az szokott lenni, hogy minden csavart betekersz teljesen, és 2.5-3 fordulatot ki) és indítás közben kicsit játszani kell a gázzal hogy hol kapja el.
2018. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
beállítóttam a karbit a kompressziót hogy tudom ellenőrizni
2018. márc. 16. 14:36
 3/3 anonim válasza:
Szia! Meg kell tekerni a motort és érezni fogod hogy van e kompresszió. Amúgy ilyenkor jó ha teljesen szétszeded és áttisztítod a motor és a karbit.
2018. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!