Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átverés a Sport szelet nyeremé...

Átverés a Sport szelet nyereményjátéka?

Figyelt kérdés

2018.02.01.—03.31. között tartó "minden 4. nyer" játékban résztvevő termékek közül nekem egyik sem nyert, pedig már vagy két tucatot vettem.

Ti sem nyertek terméket, vagy csak én vagyok ezúttal peches?



2018. márc. 16. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én beküldtem vagy 10-et, abból az egyikkel nyertem. Aztán látom az emailben, hogy egy csokit, és be kell mutatni az emailt a boltban, vagy mi volt már. Inkább hagytam is.
2018. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is nyertem egyet, de úgy voltam vele, mint az első hozzászóló. Inkább hagytam a francba.
2018. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit túlbonyolították az egészet. Mutassam be az emailt, meg a nyertes kódot tartalmazó csomagolást is. Ennyire azért nem hiányzik az a nyamvadt sportszelet.
2018. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!