Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete? Nem...

Van valakinek ötlete? Nem folyik a csapból a víz.

Figyelt kérdés
Tegnap este még minden rendben volt vele, fürödni is tudtunk, folyt a víz halleluja. Ma reggel sem volt még semmi baj, de miközben mosogattam, észrevettem hogy ha tekerem a csapot nem úgy engedi a vizet ahogy kéne. A végén már sokat kellett tekernem ahhoz hogy egyáltalán folyjon, de ahhoz is ha el akartam zárni. A bojler ezután nekiállt talán melegíteni (??) (konkrétan hangokat kiadni, bocsánat jobban nem tudom leírn), majd miután ez abbamaradt, már végleg nem folyt víz. A wc-ben működik minden, megy a víz is, csak a fürdőben és a konyhában nem akaróddzik. Egyébként panelban lakunk, földszint+2. emeleten. Jelenleg a szüleim nincsenek itthon, ezért kérek itt segítséget, mivel én tényleg csak mosogattam, nem is értem mi történhetett. Légyszíves akinek van valami (értelmes) ötlete, vagy megoldása hogy hogy orvosoljam a problémát, ne tartsa magában. Előre is köszönöm :)

2018. márc. 17. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudod orvosolni. Szomszédot, alattad és fölötted lakót megkérdezheted, nekik van-e a konyhában víz - ennél többet nem tudsz tenni.
2018. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mégis, mire gondoltál?

Vagy úgy, mint Szent László?

2018. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Testvírem m is kutboel loplyuk
2018. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Egyébként csak csőtörés volt a közelben és szellős lett a rendszer. Szóval időközben magától elmúlt a probléma.
2018. máj. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!