Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eldarya 9. epizód?

Eldarya 9. epizód?

Figyelt kérdés
Eldarya 9. epizódjában van egy minijáték. Csak én voltam olyan béna,hogy lejárt az idő és nem kaptam illusztrációt?

2018. márc. 18. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

.....



........



.......... Olyan sok idő telt el azóta, hogy én el is felejtettem, mi volt a 9. epizódban XD


Nem akkor volt minijáték, mikor megkaptuk a fegyverünket és mentünk Ivony-hoz? Mert abban a részben nem képet kaptunk a minijátéktól, hanem fegyvert. Kardot/kalapácsot/Íjat, amiben a legjobb voltál. Meg egy ronda cucclit, amit a karodra kellett tenni, hogy az a gorilla ne toloncoljon ki az erdőből.


Fegyvert mindenképpen kapnod kellett, képet szerintem azért nem kaptál, mert egy (vagy több) választ elrontottál.

2018. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor rontottam el amikor harcolni kellett Yvoni-val az epizód végén és akkor volt még mini játék. Azt rontottam el fegyverem pedig akkor már volt, kard.
2018. márc. 18. 20:51
 3/5 A kérdező kommentje:
A válaszok pedig jók voltak, csak sajnos olyan béna voltam, hogy elrontottam a mini játékot. XD
2018. márc. 18. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, most hogy mondod, tényleg! Ne haragudj, valahogy teljesen kipárolgott az agyamból ez a rész... Tényleg ne haragudj!


Ha vigasztal, ezek a minijátékok nekem se mennek Eldaryán... xD Én a legutóbbi eseményen szívtam nagyokat, fúj, vissza se akarok gondolni rá. Sőt, most hogy nézegettem a képeket, rájöttem, hogy volt már velem, hogy minijáték nélkül sem kaptam képet se Eldaryán se CSJ - n, mert valamit félrenyomtam. De legalább újra lehet játszani őket. Szurkolok neked, hogy következőre meglegyen! QuQ

2018. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Remélem majd a többi epizódban jobban megy majd a minijáték.
2018. márc. 19. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!