Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Késhet az miatt, mert még nem...

Késhet az miatt, mert még nem alakult ki teljesen a ciklusom?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,és 2 napja késik.Tudom ez még nem sok idő,de érzem,hogy görcsöl a hasam.Leírok pár tényt ami mostanába történt velem.

Ahogy az előbb említettem 14 éves vagyok és mielőtt jönne a kérdés,nem nincs barátom és semmi olyanba nem keveredtem.Elkezdtem edzeni kb 1 hete és az első egy-két edzés után nagyon éreztem,higy megerőltettem magam, és amikor éreztem h görcsöl a hasam,inkább abba hagytam.Mostanába a gyomrom se teljesen jó,nem járok annyit wc-ni.Anyával is beszéltem de szerinte a szorulás az nem akadályozza.Szóval valaki elmondaná h miért görcsöl a hasam,én nem menstruáltam,pedig van "váladékom". (amúgy most kellett volna 4-szerre megjönni mert nem olyan régen volt az első)

Aki válaszol annak már most nagyon szépen köszönöm!:)


2018. márc. 20. 14:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj. Ilyen korban nekem is rendszertelen volt. :) Még lehet évek múlásával sem áll be.
2018. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen!:)
2018. márc. 21. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!