Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam a kulcsomat! Mit...

Elhagytam a kulcsomat! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel elhagytam a kulcsomat. Sehol nem találom... A lakáskulcsom volt az. 13 éves vagyok mit tudok ilyenkor tenni? La reggel nagyon kesesben voltam de általában rendezetten egy helyen tartom a holmimat. Am ma reggel siettem és ahogy szálltam ki az autóból a kulcs az ölemben volt és valószínűleg kiesett... Ha anyáéknak szóltam utána mit tehetnek? Van esély hogy megtalaljam? A válszokat előre is köszönöm!

2018. márc. 20. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom, hogy erre milyen választ vársz. Megtalálni csak neked van esélyed, ha be tudod tájolni, hol szálltál ki az autóból, vagy milyen más helyek jöhetnek még szóba, ahol elhagyhattad. Gondolom, azért az autót már átnézted, hogy nincs- e ott?
2018. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!