Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a hangeffektne...

Mi a neve annak a hangeffektnek amiben valami olyasmit mondanak mérges kínai hangon hogy hironyííí?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés de már nagyon régóta keresem és nem sikerült megtalálni. Vicces videókba szokták bevágni és olyan mintha egy kínai mérges hangon mondana egy szöveget aminek valami olyasmi a vége hogy hironyí.

2018. márc. 22. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostanában ez felkapott:

[link]


[link]

2018. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az. Köszi :D
2018. márc. 22. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak okoskodni akarok, de ez japán és azt mondja, hogy "nani" (csak az elején jó nagy levegőt vesz és azért hallatszik valami h betús szótag) :D
2018. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából nekem mindegy, nem igazán tudok különbséget tenni a japán és kínai között mert sosem foglalkoztam vele :D
2018. márc. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!