Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani animét...

Tudnátok ajánlani animét számunkra?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és egy fiú barátommal aki 19 éves, most néztünk ki egy animét (Nichijou) és szeretnénk egy újat elkezdeni, gondoltam itt néhányan tudnátok ajánlani párat, ami mindkettőnk korosztályának megfelelne. Amit néztünk még az a no game no life volt, és egy darabig a Naruto is. Valami olyasmit néznének szívesen aminek nincs fő témája, de ha nektek kifejezetten tetszett egy anime, leírhatjátok mert ki tudja melyik tetszik meg :D a válaszokat előre is köszi :)

2018. márc. 22. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyanokat kerestem, amik a 14 éves lány és 18 éves fiú animés ismerőseimnek is elnyerte a tetszését:


Boku no Hero Academia

Death Parade

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Kimi no Na wa. (movie)

KonoSuba

Made in Abyss

Mirai Nikki

One Punch Man


Ezek közül a Made in Abyss, a Death Parade és a Fullmetal Alchemist: Brotherhood kicsit komolyabb témájú animék - bár az FMAB a humort se hanyagolja -, a Kimi no Na wa pedig egy romantikus film. A többi, amit felsoroltam, inkább ilyen No Game No Life-kaliberű :D

2018. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük ^^
2018. márc. 23. 08:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Saiki Kusuo no Psi Nan - Humoros slice of life, bár shounen, de bárki jót szórakozhat rajta.


Tengen Toppa Gurren Lagann - Egy rövidebb shounen némi sci-fivel.


Gin no Saji - Szintén egy humoros slice of life, bár azért ez egy kicsit komolyabb.


Ouran Highschool Host Club - Bár romantikus, de egyáltalán nem nyálas, inkább vígjáték, egy szerethető kis anime.


Tsuritama - Egy aranyos pecás shounen négy barátról, akik megpróbálják megmenteni a világot.


Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge - Egy nagyon lightos, szórakoztató anime egy álomszuszék fiúról, és barátairól.


K-On - Na, ennek tényleg "nincs fő témája".


Kyoukai no Kanata - Szerintem ez a démonvadászós, romantikus, kissé perverz anime bejönne nektek.


Majd írd meg, tetszett-e valamelyik. (:

2018. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:

Hataraku Maou-sama!

Kobayashi-San chi no Maid Dragon

Ha tetszett a NGNL, szerintem ez a kettő is fog, könnyed vígjáték kis fantasyvel.


Ha belefér a dráma a vígjáték mellé:

Angel Beats


Ha esetleg valami komolyabbat szeretnétek:

Koe no Katachi

Steins;Gate

2018. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mirai nikkit muszáj megnéznetek!:)
2018. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én még tavaly éltem a "nagy animés korszakomat",mostmár csak néha belenézek valamibe,de leginkább,ha animékről van szó akkor újra megnézem a kedvenceim kedvenc részeit.Szóval ezek azok,amiket még Így sem hanyagoltam el:


Noragami-vicces,néha komoly,és van benne harc is,a zenék(főleg az openingek) az egyik kedvenceim,az első rész egy picit egy nagyon nagy baromságnak tűnhet,de beindul az,higgyétek el (egyébként két évados,a második évad cÍme:Noragami Aragoto)

Ao no Exorcist-az első évada bevallom,jó volt,de a kedvenceim közé annyira nem sorolnám.Aztán nemrég kijött a második évad (megjegyzem,6 év után),és akkora pozitÍv csalódás volt az egész,hogy jókedvemben elkezdtem szezonos anim

2018. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

előző:animéket nézni,de később mondjuk pont ezek vették el a kedvemet


Anohana- egy anime,ami bárkit akit megkérdeztem,megbőgetett mindenkit.Először nem akartam megnézni,de az első rész után magával vitt az egész.+van egy film is,de azt inkább az anime után ajánlom


Sakamichi no Apollon- szintén megbőgetett,de ezt kevesebben látták,de annyit mondok,úgy zseniális ahogy van,mindenképpen nézétek végig


Honey and Clover-nem a humorra épül,de ez az egyik legviccesebb anime amit valaha láttam.Emellett romantikus és néha kicsit komoly is .

2018. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!