Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szobatársam felhozta az...

A szobatársam felhozta az igénytelen, büdös, ápolatlan, undorító pasiját a kollégiumi szobában és az én ágyneműimben aludt, pedig megkértem őket normálisan, hogy oldják meg másképp. Kimosni nem hajlandó. Hogyan leckéztethetném meg?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van gusztusod, suttyomban szedj össze pár marok kutya- vagy macskakakit a környéken, és tedd a párnája alá. Komolyan.

Lehetőleg minél frissebbet. A hatás nem marad el, a leírásodból ítélve a palinak sem lehet jobb szaga.

Hajrá.

2018. márc. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez hatalmas :D

De a kakihoz nincs gusztusom, lehet megerjesztek valami ételt és elrejtem a párnái közé :D

2018. márc. 23. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben tudom ajánlani a Pálpusztai nevezetű, még frissen is iszonyatos aromájú pihe-puha sajtot. Egész picike, kb. mint egy gyufás doboz, könnyű elrejteni az ágynemű közé. ;) Elég, ha pár órát hűtőn kívül hagyod csomagolás nélkül, szobatársad azt is megbánja, hogy a pasija a világra jött. :D

Mindenképp olyat rejts el, ami állati fehérjét tartalmaz. Iszonyatos bűzre lehet készülni. :))

2018. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csirkemellett szoktam készíteni sokszor és vannak benne részek amiket mindig kivágok.

Az 2 nap után olyan büdös tud lenni.. :D


De a sajtot kipróbálom mert jól hangzik. :D

Lehet a csirkemell felesleges darabkáival vegyítem össze azon a hétvégén amikor én nem leszek ott :D

Megtanulja most a kis r*bi, hogy fekália szagú egyed nem fog az én ágyneműiben aludni, ha szépen megkértem őket :D

2018. márc. 24. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!