Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam be a nevem?

Hogyan állítsam be a nevem?

Figyelt kérdés
megvettem a minecraftot és szeretnék létrehozni egy új karaktert. regisztráltam másik email címmel és megnyitottam a profilomat (ahol elméletben a nevemet be tudom állí,tani) de azt írja hogy nincs meg nekem a játék. Mit tegyek?

2018. márc. 23. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Belépsz arra a fiókra amelyiken megvetted, és megváltoztatod a nevedet.Mi ezen ilyen nehéz?Új karakter alatt mit értesz?Tudtommal nem lehet csinálni.
2018. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A régi fiókomban nincs olyan lehetőség hogy név megváltoztatása. Barátom mondta hogy kell egy új karakter akinek más lesz a neve.Ezt úgy értem hogy lesz még egy játékosom aki független az eredetitől és bármikor játszhatok bármelyikkel. Videósoknál is előfordul hogy másik névvel mennek fel egy szerverre. Gondolom hogy ők is így csinálják.
2018. márc. 24. 05:41
 3/3 anonim ***** válasza:

De van ilyen, tök mind1 hogy régi vagy új.

Egy kicsit tényleg utánanézhettél volna.

[link]

2018. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!