Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tellonymon (lehet nem így...

Tellonymon (lehet nem így kell írni) küldtek egy olyan linket amin megtudom nézni hogy ki írt. Ezt vajon minden felhasználónak elküldték? És működik ez a link? Tényleg megtudom nézni hogy ki írt? Próbálkoztam vele de nem sikerült megnézni.

Figyelt kérdés

#névtelen #ki írt
2018. márc. 24. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem. Ha a rendszer úgy van megcsinálva hogy anonim a szöveg beküldése akkor az anonim marad. Viszont vírust, kémprogramot vagy egyéb kártevőt simán terjeszthetnek ezzel a szöveggel, mert a kíváncsi ember önként megnyitja és telepíti ezeket - ez a lehető legjobb terjesztési módszer, mert van aki annyira elvakult hogy még a vírusirtót is kikapcsolja csak hogy megtudja ki áll egy névtelen komment mögött (közben a program semmit nem csinál, hiszen nem is férhet hozzá egy külső program ilyen adathoz, főleg ha maga az oldal sem tárolja az anonim kommentelők kilétét).


Röviden: kamu. Soha ne nyiss meg ismeretlen forrásból származó linkeket, főleg ha olyan céljuk van hogy neked valami "jót" ígérnek, csak menj fel az oldalra, töltsd le a programot. Így szokás kicsalni a jelszavaidat.

2018. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én igazából az általam küldött üzenetek miatt kérdeztem.
2018. márc. 24. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!