Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lennél a levelezőtársam?

Lennél a levelezőtársam?

Figyelt kérdés
Tudom furcsán fog hangzani,de ritka személyiségű ember vagyok.Kezdjük ott hogy nem szeretem az emberek természetét,ezért még soha nem volt ember barátom.Úgy gondolom,hogy az emberek többsége rosszindulatú,gonosz és hogy tönkre teszik a világot.Nem járok emberek közé,mert rosszul érzem magamat egy emberi közösségbe.Ezért,magántanuló vagyok évek óta, ezt nagyon szeretem,még hozzá jól is teljesítek(ötös vagyok mindenből).Kicsit magamról:imádom az állatokat,növényeket a természetet,szeretek tanulni,olvasni.Érdeklődő vagyok minden iránt ,kivéve az embereket.Jól tudok rajzolni.Szeretem a rock zenét de közben a mese dalokat is(tudom furcsa,de ilyen az ízlésem).A jövőben regényíró akarok lenni.Nem mindennapi hobbijaim vannak(orvosi könyveket szoktam olvasni és japán nyelvet,harcművészeteket tanulok.Mint már mondtam nem szeretem az emberek,nem is akarok barátokat,de néha kb.évente nem hagy nyugodni a gondolat,hogy milyen lenne ha lenne egy ember barátom,tudjátok olyan igaz barát.Nem vagyok válogatós csak kettő dolog fontos ,de az nagyon.1.Legyen velem egykorú vagy hasonló korú(én 17 vagyok).2.Legyen hasonló véleménye az emberekről mint nekem,ez azért fontos mert nem túl szociális és kicsit nehéz lenne ha ő az lenne.

2018. márc. 29. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon csak az egyik oldalat nezed az eletnek. Szerintem ez hiba, es foleg neked okoz gondot. Sajnalom. :(
2018. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a saját hlyeségeid csapdájába esel úgy, hogy még próbálod majd meg is magyarázni.



Nem jársz közösségbe, mert antiszoc vagy, és antiszoc vagy, mert nem jársz közösségbe. Ha mégis, akkor antiszoc vagy és rosszul érzed magad és megmagyarázod, hogy ezért nem is kell neked emberek közé menned, amitől méginkább antiszociális leszel...

2018. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia:)

Írj,ha gondolod,szerintem sok mindenben hasonlítunk.

16

2018. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem értem miért kell leszólni a másikat. Én teljesen megértem az álláspontját. Lehet,hogy ez nem egészséges, de attól függetlenül igaz. Ez részben nem csak az ő hibája lehet. Mert kitudja miért alakut ki ez nála? A lenéző és sajnálkozó kommentek helyett,lehet hogy csak beszégetni kellene vele. Mert ha már ennyire sajnáljuk őt, a saját "hülyesége" miatt, ezzel pont semmi pozitívat nem lehet elérni. Ettől nem fog észbe kapni,hogy talán ismerkedni kellene. De legalább ad még lehetőséget ennek az egésznek. De aki nem él át ehhez hasonlót, az úgysem érti meg.

Ui.: Ha gondolod írhatsz nekem.(:

2018. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! :)

Ha szeretnél, nekem is írhatsz ha gondolod. Sok mindenben hasonlítunk, szerintem lenne közös témánk.

2018. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!