Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez a mondóka? nem...

Hogy van ez a mondóka? nem jut eszembe

Figyelt kérdés

Az elejére emlékszek, igy kezdodik: Két üveg törpe

es a mondoma vegen ez van: Melyik szint szereted a legjobban, ban ban ban, a legjobban

Segitsetek, hogy van pontosan a szovege?



2018. márc. 30. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Üvegben a törpe, megkérdeztem tőle: Melyik színt szereted a legjobban?
2018. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%

Üvegben a törpe


Megkérdeztem tőle


Melyik színt szereti


A legjobban.....


(A választott színnel folytatódik a


kiszámoló)

2018. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Üvegben egy törpe, megkérdeztem tőle: nelyik színt szereted a legjobban? Mondd meg te, csak is csak is éppen TE.
2018. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy ismerem, hogy:


Üvegben a törpe megkérdezte tőled, melyik színt szereted a legjobban, ban ban ban, a legjobban.


Itt akire jutott a kiszámoló, mond egy színt és azt betűzve folytatódik tövább. Az volt még ennek a résznek a szabálya, hogy a dupla mássalhangzós betűk (sz,zs,gy,...) egy betűnek számítanak.

2021. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
62%

èn ugy tudom hogy:

uvegben a torpe, megkerdeztem tole, melyik szint szereti a legjobban, ban ban ban , ami csak rajtad van, mondd gyorsan, (itt akire mutatunk mondd egy olyan szint ami van rajta azzal betuzve mindenkire mutatunk egy betu egy ember es az lesz)

2021. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!