Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan animét mondani...

CSAKiVáncsiVagyok kérdése:

Tudnátok olyan animét mondani amibe a föhös egy srác?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam mint pl a Highschool DXd,Zero no tsukima, vampire knight (nem anyira birom a vámpiros animéket de a sztori meg fogot kár hogy kicsit be fejezetlen lett és a vége kicsit szarul eset nehezen fogom fel az olyan animéket aminek nem az a vége ahogy várom de hosszu lenne miért :D ),Angel beats,Highschool of the dead ( itt is a sztori fogott meg szeretem a romantaikus animét és érdekes is volt :D általába a fantasyt birom ebbe is volt fantasy elem de ez egy alap sztori volt nem volt semmelyik szereplönek külön leges erje),Shinmai Maou no Testament

hmmm sokat tudnák még mondani de ehhez hasonlok kellenének az ecchit birom de lehet durvább is nem számit :D ahogy elöbb irtam birom a fantasy,romantkus animét pl:egy fiu nem tudja hogy van valami különleges ereje és egy csaj fel karolja vagy a szolgájává teszi mint a high school-ba ilyneket különösen birok meg mint a Zero no tsukima vagy esetleg tud az erejéröl de használni nem tudja és egy suli vagy valaki fel karolja és segit neki legyen benne sok csavar, vagy egy átlagos közép sulis srácrol aki nem tudd semmit de ö is bele keverid valamilyen furcsaságba és eröre tesz szert ilyesmikre gondoltam csak ha lehetséges inkább a srác legyen a szerepbe és a csaj segitsen neki mint a high scholba a válaszokat köszönöm nem nagyon találok mostanság semmi érdekes animét :( szoval örülnék ha végre lenne egy ami fel dobna



2018. márc. 30. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kill la Kill
2018. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Kill a kill el az a baj ott inkább csak a csaj kap szerepet A-A n m ár el olvastam törtnénet de ha tudsz még :D jo lenne
2018. márc. 31. 13:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Kyoukai no Kanata

Hataraku Maou-sama

2018. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kyoruaku no kanta érdekesnek tünt bele néztem gondolkozok rajta de ahogy fent irtam nem nagyon hasonlit amiket szoktam nézni pl egy fiu akit fel karol az ördög csaj és eröre te szert ( nem nagyon birom ha lány van a közép pontba persze nem baj ha fö szereplö de inkább a srác tünjün fel mint a hihgchoolba) köszi az eddigi válaszokat még jöhetnek
2018. márc. 31. 18:12
 5/11 anonim válasza:
Naruto
2018. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A naruto egy alap anime sztem mindenki látta de azért köszi :D
2018. ápr. 2. 12:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki, bár az elég alap...

Fairy Tail? Abban a csaj a főszereplő, viszont gyakorlatilag a srác 'sidekick'-je, mivel a sztori szempontjából a srác sokkal hangsúlyosabb szerepet tölt be, sokkal erősebb is, és a csaj "legnagyobb ereje" a 'fanservice' XD

(Persze van más ereje is)

2018. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Áh igen a fairly tailt már régebben el kezdtem nézni de lehet most be fejezem akkor :D köszi :) jöhet még mert a Firlyt már nem sokára ki néztem már nem kell sok
2018. ápr. 2. 18:23
 9/11 anonim válasza:

Akame Ga Kill

Attack Of Titan

Sword Art Online

Assasination Classroom(Egy egész osztály van középpontban,de a legtöbb szerepet általában ő tölti be)

Bleach

Ao NO Exorcist


Ezek azok amik,most eszembe juttak

2018. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jah még a Shinmai Mao No Testament, nagyon hasonlít a highschool dxd-re
2018. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!