Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy dobjam ki a poloskát?

Hogy dobjam ki a poloskát?

Figyelt kérdés
Sok van itt az erkélyen is,most egy bejott valahogy,de el nem tudom érni...rovarirto nincs itthon,de osszenyomni se akarom mer az nagyon nem csinal jo illatot,es ki kene nyitni az ablakot aztam bejonne meg tobb...a szúnyogháló se nagyon jó ellenük..mit tegyek?
2018. márc. 30. 23:11
 1/4 anonim válasza:
Porszívó
2018. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy különbejáratú műanyag poharam erre a célra, meg egy kis kemény papír. Befogom a pohárba, alá teszem a papírt és aztán kidobom, ha a lakásban találok ilyen bogarat. Soha nem nyomtam össze, mert én is undorodom a szagától, ill. megölni sem akarom, bár tudom, hogy kártevő.
2018. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű helyzetben vagy. Ha nem éred el, akkor mindegy, hogy össze akarod-e nyomni, vagy sem, mert nem tudod. Akárcsak kidobni.


Ha olyan helyzetbe kerülsz, hogy választhatsz, akkor jó megoldás a # 2-es válaszban írt.

Hasonló elvű: üres gyufásdobozt használok. Eléggé kinyitva ráteszem (szúnyogot, pókot is szoktam így eltávolítani), becsukom, kiviszem. Valamivel egyszerűbb, mint a pohár-papíralátét.


Azt tapasztaltam, hogy a poloska, ha el is rejtőzött, előbb-utóbb mutatkozik. Ablaküvegen, szekrényen, falon. Azokról egyszerű valamibe zárni, mert nem egy izgága, gyorsan elrepülő lény, mint a légy.

2018. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szét nyitsz egy papír zsebkendőt, a tenyeredbe helyezed és úgy markolsz rá a poloskára.

Zsepin keresztül érezni, hogy mozog, de nem kell tőle tartani, nem bánt. Ha zavar használj több zsepit egyszerre.

Ezzel a módszerrel nem kell szétnyomni és nem lesz kellemetlen poloska szag.

De ami ennél is fontosabb:

Igaz, hogy gusztustalan jószágok, de emiatt nem érdemlik meg a halált.

Megfogod a zsepivel és ki tudod tenni ahová való, éppségben.


:)

2018. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!