Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Odaadó embernek ismerem...

Odaadó embernek ismerem magam, ha csokit vagy valamit hozok a suliba mindig adok a többieknek, és van egy csaj akivel nagyon jóban voltam eddig, de?

Figyelt kérdés

de ma mikor vett egy szokkot nagyon szomjas voltam, meg se vártam hogy kinyissa ott volt előtte elvettem megkérdeztem kaphatok? Mire elvettem azt mondta: Áljá má le b***meg még ki se nyitottam

Ez miatt nagyon elszomorodtam, egész nap rosz kedvem volt, este mikor SMS-ben magkérdeztem miért mondta ezt lehordott hogy még mindig ezen pukkadok, meg hogy hagyjam már.

Most télleg én vagyok a hülye hogy ilyenen felcsesződök, mert szerintem nem kellet volna neki ugy lecseszni!


Várom válaszaitokat

NWO


2008. okt. 29. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem hogy jóban volt veled valaha.Szerintem csak kihasznált hogy visze neki csokit cukrot stb. utána leszarja a fejed.

Az egyik barátnőmmel is így volt amikor vitt a suliba édességeket akkor a lányok mindig nyaliztak neki amikor meg nem vett akkor meg nem is köszöntek neki hanem elfordították még a fejüket is és hozzá se szóltak.

2008. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
hát most bizony kihasználtak barátom
2008. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez az az eset,h ő elvárja h kapjon de adni nem akar! S sztem nem is fog....a jóba lennétek nem húzná magát ilyeneken,sztem nem vagytok ti olyan jóba,tényleg csak kihasznál!!
2008. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szokott ő is adni, utánna kinált is csak olyan meglepő volt! én mikor hozok nem várom meg hogy beegyek és a maradékot adom, hanem szépen kiosztom mindenkinek...

Néza ráám mosolyog stb, jókat szoktunk hülyülni, szal elég jól elvagyunk, de olyan van hogy mikor tornáról megyünk haza nem várnak meg, elindulnak nélkülem.... Ilyet én a rendes barátaimmal nem tennék...

2008. okt. 29. 11:04
 5/15 A kérdező kommentje:
*néha rám néz stb... bocs roszul irtam :)
2008. okt. 29. 11:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

En meg ugy latom, hogy tulreagalod a dolgot... Ha tenyleg nagyon szomjas vagy, ott a csap a WC-ben (tudom, hogy borzalmas ize van a viznek), masreszt en is nagyon utalom, ha valaki elkeri az ujsagom, amit meg nem olvastam el, vagy csipeget a kajambol, amibe meg bele sem kezdtem.

Ez ilyen emberi dolog. Legkozelebb kerdezd meg, hogy nem baj-e, ha kinyitod, es megmarad a beke. :)

2008. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mondta ezt mert már kikaptad a kezéből akkor amikor még ki se bontotta. Ez elég idegesítő tud lenni. Ráadásul utánna kérdezted meg h kaphatsz-e. Ez elég bunkó dolog. És túl is reagálod...
2008. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ne osztogasd el a dolgaidat...én irigy vagyok,a családomon,a barátomon,a barátom családján kívül,és vagy 4-5 barátnőmön kívül soha nem adnék senkinek olyan dolgot,amit nagyon szeretek..persze nekem is van olyan,h egyik oszttársam nagyon éhes,nekem még van 1fél szendvicsem vagy vmi és odaadom neki...
2008. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jah én is a barátnődnek adok igazat, mert miaz h csak úgy kiveszed a kezéből, ő leordítja a hajad, h ne legyél már ilyen, és aztán még neked áll feljebb?!

Ráadásul ő be se rágott, csak te forogsz még mindig a témán...

2008. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a padtársam az egyik legjobb bnőm,de múltkor kérdezte h van innivalóm?mondom neki h hát ha nem haragszol 1korty van benne,és még van kajám,ami után inni fogok...de nem sértődött meg...1 osztálytársam meg kérte a német fordítás házit és a másik oszttársam leordította h takarodjon már el,nem adja oda,mert ő 2órát dolgozott vele otthon,más meg 5ftért nem fogja lefénymásolni...
2008. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!