Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt és hogyan...

Mennyi idő alatt és hogyan érkezik meg az első jogosítvány?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezer ilyen kérdés van, DE arra nem találtam választ, hogy ha postázva kérem és nem megyek be érte akkor azt bedobják a postaládába vagy a postás kézbesíti? És ha mondjuk azt választom, hogy be megyek érte, akkor gyorsabb? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 31. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én magam is legalább hússzor megválaszoltam ez csak az idén. Nem igaz, hogy nem találtál ilyen választ.

Fel sem kellene tenned, mert a sikeres vizsga után erről szóban és írásban tájékoztatnak.

Az ügyintézési határidő a kormányablakban 8 nap. Nem a vizsga után van nyolc napon belül jogsi a kezedben, hanem az igénylés befogadásától telik el enni, mire az adott kirendeltségbe eljut az elkészült kártya.

Postázás esetén is ennyi nap alatt kell a kész kártyát postára adni.

Innentől csak rajtuk múlik, hogy mikorra kerül hozzád. Néhány napba biztosan beletelik.

2018. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még mindig nem tudom, hogy postás kézbesíti-e vagy bedobja a ládámba... Mert ha kézbesíti és nem vagyok otthon (kollégista vagyok más városba) akkor menni kell érte a postára, szóval ugyanott vagyok ha bemegyek érte.. De ha a ládába bedobja az lenne a jó.. ez a kérdésem

Azért köszi a választ

2018. márc. 31. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem dobja be.
2018. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. márc. 31. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!