Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ünnepnapokon is kiszállítanak...

Ünnepnapokon is kiszállítanak csomagokat?

Figyelt kérdés
Rendeltem 4 darab ecigit meg akksikat tankot stb még egy hónapja tegnap megérkezett az országba ma reggel frissítették a státuszt jelenleg ez van "Célországban feldolgozva" és én hétfőn délután megyek svájcba egy hétre van rá esély, hogy ma vagy holnap 14:00-ig kiszállítják? postnl és magyar posta ha minden igaz.

2018. ápr. 1. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs szállítás munkaszüneti napokon.
2018. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Húsvét. Ünnepnap, munkaszüneti nap...


Ezek a fogalmak mennek????

2018. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor is ha nem ingyenes hanem gyors szállítás opciót választottam?
2018. ápr. 1. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
A munkaszüneti nap akkor is az marad, ha Pistike fejreáll, vagy bármi.
2018. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leghamarabb kedden.
2018. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyors szállítás az nemzetközi opció. Magyarországon húsvétkor még az expressz cucc miatt sem fognak dolgozni.
2018. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Az elsőbbségi, expressz, vagy barmilyen sürgősségi küldeményeket sem kézbesítik fizetett ünnepeken, vagy vasárnap, mivel ilyenkor se a posta, se a futárszolgálatok nem dolgoznak.
2018. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy "célországba megérkezett" státuszban van, kb. 1 hét, mire kézhez kapod :( Ez csak annyit jelent, hogy belépett a szállítmány az országba, még rögzítik a központban, majd onnan elosztják különböző postapontokon stb.... :(
2018. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!