Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek a Lilla a Hanna vagy a...

Nektek a Lilla a Hanna vagy a Sára név tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok sorrendet. (A legszebb legelöl, aztán a második, majd a harmadik.)

2018. ápr. 1. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sára, Hanna, Lilla. A Hanna túl gyakori, elcsépelt név már, személytelen, közhelyes. A Lilla szép lenne, de lilának lehet csúfolni és az jut az ember eszébe. A Sára angolszász verziója jobban tetszik nekem, de ha már választani kellene, inkább ez. A Sára karakteresebb név, mint a másik kettő. A Hanna is az lenne, ha nem lenne már minden második kislány neve az.
2018. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hanna Lilla Sára
2018. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lilla, Sára, Hanna.

Egyet értek az elsővel, a Hanna túl sok lett. Óvodai dajka vagyok, 8 lányomból 6 Hanna. A vezetéknevükön hívjuk őket, hogy ne jöjjön oda azonnal az összes kislány egy Hanna felszólításra :) A további csoportokban is van 2-3 legalább. Egy udvari Hanna özön elég kellemetlen tud lenni.


Minden korszaknak meg voltak a maga divatos nevei, de sohasem volt annyi Bencém, Petim,Lilim vagy Csengém mint amennyi Hannám van.

2018. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Lilla,Hanna,Sára.A Lilla gyönyörű,dallamos.Hanna is szép hangzású,ès igaz,hogy gyakori.A Sàra nekem kemèny ès régies.Nem vagyok már fiatal,de gyerekkoromban sok Sàrika nènit ismertem,talàn ezèrt is.
2018. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sára Hanna Lilla
2018. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

1.Lilla,2.Hanna,3.Sára.


Lilla Hannaként is jól hangzik, én csak azért nem adtam a Lillát a lányomnak, mert az unokatesómat is így hívják. A Hanna nem tetszik annyira és gyakori is,de 2.névnek lehet hogy adnám. A Sára kezd egyre jobban megtetszeni,de nem adnám.

2018. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
1.Sára, 2.Lilla, 3.Hanna
2018. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Hanna, Lilla, Sára (ez borzalmas név)
2018. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
56%

Lilla

Hanna

Sára

2018. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Mindhárom szép név. A Lilla tetszik legjobban, második a Hanna csak nagyon gyakori már. A Sara a harmadik, de az is szép.
2018. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!