Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külfölfi bankkártyával virágkü...

Külfölfi bankkártyával virágküldés? Bővebben a kifejtésében.

Figyelt kérdés

Budapesten van olyan virágküldő szolgálat/virágüzlet ahol online rendelve kiküldik a címzettnek, de (most jön a lényeg) a fizetési módnál elfogadnak külföldi bankkártyát?

Én online megrendelem, kifizetem, külföldi kártyámról levonják és a címzett csak átveszi.

Néztem pár oldalt de a külföldi kártyás fizetésre nem tértek ki sehol.


Köszönet a válaszokért előre is!



2018. ápr. 2. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Külföldi természetesen, csak szerkeszteni nem tudok utólag
2018. ápr. 2. 16:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen kártyád van, mert ezt az apróságot elfelejtetted megemlíteni, de a VISA, ECMC, AMEX kártyák nemzetközi kártyák, a kibocsájtás helyétől függetlenül a világ számos országában használhatóak. Igen, még Magyarországon is. Egyelőre.
2018. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Raiffeisen VR BankCard
2018. ápr. 2. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem semmit nem mond. Ha a fenti kártyák valamelyike, akkor tudod használni. Ha valami giro-kártya, akkor nem, azok jellemzően csak az adott országban alkalmasak online fizetésre.
2018. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna az...giro card
2018. ápr. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!