Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó ruha/cipő...

Tudnátok mondani jó ruha/cipő márkákat?

Figyelt kérdés
A suliban mindenki divatozik a cipőivel és ruháival, én ezt sosem követtem, mindig hamar kiszakadtak a ruháim is pedig semmit sem csináltam. Csak érdekel hogy nektek milyen ruha márkák számítanak jónak. Mert olyan sok van és így könnyebb is választanom. Eddig csak bementem egy boltba és egy kínai vacak cipőt vettem ami egyből szét is ment... :(

2018. ápr. 2. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kínai boltból fehérneműt zoknit talán jobb venni. Átlagok között a NEW YORKER C&A ruhái elég jók , Teszkó F&F gyatra .Deichmann cipői között sokat kell keresni inkább SKECHERS CATERPILLAR PUMA meg a többi nevesebb ami megéri , évekig bírja mind .
2018. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban nem a márkák a legfontosabbak, hanem az, hogy legyen saját stílusod. 😉 Ezalatt azt értem, hogy ne aggass magadra egy csomó olyan cuccot, aminek semmi köze hozzád, csak azért, mert rányomták egy márka nevét.

Inkább legyenek egyszerű, de jó minőségű basic ruháit, amiket divatos kiegészítőkkel, táskákkal vagy egy vagány cipővel.


Ruhaügyileg én ezeket az üzleteket ajánlom: Zara, Bersha, Orsay, Marks&Spencer, Massimo Dutti, Peeck and Cloppenburg, Van Graaf, Pepe Jeans, Guess... valamint bármilyen meglepő, az F&F-ben (Tesco) is nagyon szuper, időtálló dolgok vannak.

Cipőket találsz a CCC-ben, Humanic-ban, Tamarisban, vagy a Salamanderben. Ha menő akarsz lenni, szerezz be egy pár Adidas vagy Nike sportcipőt.


A táska az, amiben jóval kényesebb vagyok. Ugyanis bármilyen menő, hogy egy fastfashion boltban párezer forintért lehet vásárolgatni táskákat, sajnos ezek csak annyit érnek, hogy két hónap múlva már szétfeslik, elszakad, berozsdásodnak a fém részei, így én táskákat szigoúan 15.000, de inkább 20.000 felett veszek az alábbi márkáktól: Guess, Versace, D&G, Calvin Klein, Armani.

És igen: Inkább legyen kevés örök életű táskád, mint egy gardróbnyi olcsó. De ez a ruhákba is igaz.


Ékszerből csak nemesacélt, 925-ös ezüstöt és aranyat hordok, ugyanis a bizsuról is meg van a véleményem.

Hiába veszem meg ugyanannyiért, mint egy nemesacél ékszert, ami nem is drága, ha pár hónapon belül eloxidálódik, és már csak hulladékot gyárthatok vele.

2018. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek! Amúgy nem vagyok egy plázacica aki állandóan a kirakatokat lesi és azt nézi hogy mi a legtrendibb. a stílusom szerint szoktam öltözni. Az osztálytársaim meg általában azt csinálják hogy:

- Azt a rohadt! Az a Nike cipő most nagyon trendi! Hát lehet hogy nem a stílusom de így legalább mindenki írígykedni fog. És így versenyeznek...

2018. ápr. 7. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!