Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpress-en miért nem...

Aliexpress-en miért nem jelenik meg a listában minden termék?

Figyelt kérdés

Például ezt rendeltem meg a minap: [link]

De csak az után miután egy másik ugyanilyen terméket (másik eladótól) beraktam a kosárba és ott dobta ezt fel ajánlásnak. És itt a lista: [link]

Rendelési számok alapján sorba rendezve. A terméket 604-en rendelték már meg, itt a listán pedig a (jelenleg) 704-et és az 596-ot rendelt termékek között nincs ott, pedig ott kellene lennie. De nem az van, hogy kicsit elcsúsztak a számok és mondjuk a következő oldalra bedobja, hanem egyáltalán nem is jelenik meg. És ez már vagy a tizedik ilyen eset. Mi mindent nem listáz még ki? És miért nem? Beállításoktól függene vajon? Vagy nektek megjelenik a második linken lévő listában az első linken látható termék, csak nekem nem?


Ez azért bosszantó, mert ha csak a listából válogatnék (mint ahogy az alapból szokott lenni), akkor van hogy 5-10%-kal drágábban tudom megvenni az adott dolgot.



2018. ápr. 3. 20:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!