Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác, nem...

Nagyon tetszik egy srác, nem tudom biztosra hogy én is neki, de àltalàba segít nekem. Nagyon sok helyen làttam hogy ha bàmul egy srác akkor mi màst jelenthetne mint azt hogy tetszel neki? És ő elég sokszor bàmul engem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy nyolcszor volt már ez a kérdés... neked sem tilos visszanézni.
2018. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
édes jó anyám, ezeket a hülyeségeket miért kérdezi bárki...
2018. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
kacsintgass rá ilyenkor.tudsz kacsintani ugye? :D
2018. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pedofil. Vagy nekrofil.


Lehet, hogy szadista, pszichopata, gyilkos, vagy egy szadista-pszichopata-gyilkos. Lehet, hogy felbérelt titkos ügynök. Vagy UFO, aki téged tanulmányoz. Esetleg egy másik dimenzióból érkezett időutazó akinek a különleges feladata az, hogy téged védjen meg a többi mutánstól, akik az életedre akarnak törni, mert a világ fennmaradásának érdekében te kulcsfontosságú szerepet játszol.


De lehet, hogy csak szimplán meg akar verni... miért nem mész oda hozzá és "rakod ki az árut?" Akkor tudni fogod, akar-e tőled valamit, vagy sem, de én a helyedben vigyáznék az ilyen pszichopata elmebetegekkel basszus, akik a bizalmamba férkőznek és állandóan bámulnak engem, tök ijesztő basszus...

2018. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy mi ez a gyilkos sztori?

Na mind1.

De én komolyan kérdem. Megnéztem szinte az összes ilyet de ott is olyan hülyeségeket írnak🤷

2018. ápr. 9. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Miert hát ha bámul szerinted mit jelent?

Tetszel neki, vagy gondolkodik rajtad, haverkodj vele aztán úgyis kiderul a kémia

2019. dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!