Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni azzal, ha az...

Mit tudok tenni azzal, ha az új cipőm nyelve rémesen nyomja a lábam?

Figyelt kérdés
3 napja vettük messzebb innen, és egyszerűen nehéz benne járnom, pedig ott nem vettem észre ilyen problémát. Hogyha járok benne, egyszerűen a nyelve(ami amúgy elég kemény is) konkrétan egy vonalban beleváj a lábamba, és nezen lépek, mert ugye járásra erősödik. A nyelve rövidebb mint a legtöbb cipőnek, ez lehet az oka. Ez majd idővel javul, vagy mit csináljak vele? Ma már alig tudtam mezitláb ráállni a lábamra, úgy fájt aza rész, ahol megnyomta...
2018. ápr. 5. 21:13
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Egyébként ilyesmi cipő

2018. ápr. 5. 21:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Ha előbb jut ez eszedbe,72 órán belül még visszavihetted volna a cipőt, ezzel a kifogással. Most is visszaviheted, de az eladó jószándékán múlik kicseréli-e? Ha ezt nem akarod, esetleg kalapáccsal megcsapkodni a cipő azon részét ami nyom? De úgy látom ez nem bőr, ezt felesleges ütögetni. Add el el vékonyabb keskenyebb lábúnak.
2018. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnos nem fog tágulni, saját tapasztalatból mondom, nekem sem lett jobb.

Vidd vissza minél hamarabb

2018. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!