Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Alföldi Robiról?

Ti mit gondoltok Alföldi Robiról?

Figyelt kérdés

Azon kivul hogy ritka inteligens embernek tartom, tudom hogy homoszeuális szerintem ettől ő nem kevesebb, se több, de szerintem nagyon jó képű (egyéni vélemény) illetve csak igy utólag is, de csak engem szomirit el az ahányszor ő bántva lett a Nemzetis évei alatt hogy perverz stb.. Én nem tartom fernek és szerintem a mosolya a sárga liliomos búcsúztatója alatt mindent elárult róla szerintetek németek tetszik mint ember? Mint pasi? Mint rendező?

13/L



2018. ápr. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebben egy jópofizó idiótának tartottam, aztán engem is meglepett, milyen szakmai magaslatokra jutott. Kár, hogy ennyire megőszült, ez valahogy nem passzol a kisfiús arcához. Sem a nemi identitásával, sem a poltikai nézeteivel nincs problémám, jó színésznek és még jobb rendezőnek tartom, bár mivel nem vagyok egy színházba járó típus, inkább csak a TV-s szereplései és a szinkron szerepei alapján tudom megítélni (a Mi Ketten című Richard E. Grant filmben különösen tetszik az "alakítása"). :)
2018. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves elő azon kivül, hogy az egy remek interjú, nem derül ki a véleményed!
2018. ápr. 7. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer már megpróbáltam elküldeni válaszom, de nem sikerült. Most ismét:

Ezt az interjút végig kell nézni és abból kiderül, hogy Alföldi Róbert milyen nagyszerű színész és ember. Az interjú ugyanis ennek ellenére elkészült: [link]

Magáról az emberről pedig az a véleményem, hogy azon túl, hogy nagyszerű és kimagasló képességű színész, igen vonzó személyiség, legyen is bármilyen identitású.

2018. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 egyet értek
2018. ápr. 8. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!