Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem telefonos zaklatásn...

Leila L. kérdése:

Azt hiszem telefonos zaklatásnak vagyok kitéve. Hogyan lehetséges ez? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés
A következő a helyzet;Általában éjszaka, de nappal is előfordul, hogy hívószámmal megcsörgetnek. Több külföldi számról, (horvát, román, szlovák, német, anglia, spanyolország volt eddig) és belföldi mobilról. A külföldit még nem vettem fel. A belföldit kétszer. Senki sem szól bele. Soha sincs kétszer ugyanaz a szám. Tehát tiltani nincs értelme. Visszahívtam 3 embert. Mindhárom azt mondta Ő bizony nem hívott. Valaki azt mondta hogy ez lehetséges egy és ugyanaz a személy. A kérdésem az, hogyan lehetséges ez?

#telefon #zaklatás #Telefonoszaklatás
2018. ápr. 5. 21:44
 1/1 A kérdező kommentje:

A srác mellesleg úgy emlékszem informatikus. Sohasem találkoztunk,bár ő nagyon akarta, de csak telefonon beszéltünk, majd megszakítottam ezt a "kapcsolatot".Úgy tűnt megértette.Nem hívott. Nem üzent.Eltelt egy hónap és felbukkant.Hívott többször..nem vettem fel.Írt smst,messenger üzenetet amire szintén nem reagáltam.És ekkor kezdődtek a hívások.Eleinte ritkán.3 hete viszont folyamatos.

Hogyan tud valaki más számáról telefonon felhívni úgy,hogy az az ember nem is tud róla? Valami hecker program? Vagy mi a szösz? Nem értem.

Persze lehet hogy ennek a srácnak semmi köze az egészhez.Csak egy tipp.De akkor mi lehet ez?

2018. ápr. 5. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!