Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bongónak van valami valóság...

Bongónak van valami valóság alapja?

Figyelt kérdés
A napokban kaptam egy üzenetet tőle és a válasznak nagyob örültem, de tudni szeretném, hogy van-e valami valóság benne vagy csak odalök valami szöveget. A válaszokat előre is köszönöm!😊
2018. ápr. 7. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mindig egy pozitív üzenetet küld mert az a célja hogy újra és újra fizess a szolgáltatásért. Az egész egy nagy átverés a naiv gyerekekre kihegyezve. Olyan, mintha elolvasnád az újságban ingyen a horoszkópot: az is mond valami általános igazságot amit bárki magára vehet, de te ezért SMS-enként 500 forintot fizetsz, mert növeli az egódat egy gép által kitalált sablon szöveg ahol a megfelelő helyre beszúrnak két nevet, hogy személyesebb legyen a tartalma.
2018. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, ő a világ ura aki mindenhol ott van és mindenről tud.
2018. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bongó valójában Isten. Mindent lát, mindent tud, mindenkit hülyének néz. Juj, dehogy! Nem, nem, elkú... elrontottam. Dehogy néz hülyének, nem lehúzás! Dehogy utaznak a pénzedre! Nem, ugyan. Tényleg ismerik a jövőt, ismerik a kis titkaidat, és még véletlenül sem az általad megadott, megosztott adatokból küldenek neked valami pozitív üzenetet.
2018. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!