Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől keverem össze a szavakat...

Mitől keverem össze a szavakat? Mitől dadogok néha?

Figyelt kérdés
Bal kezes vagyok, de már egy ideje egyre többet használom a jobb kezem. Megtanultam vele írni, enni, vágni sőt az egeret is jobb kezesen használom. Lehet ettől? Elég gyorsan tudok gépelni, de néha olyan furcsaságokat írok le, hogy magam sem értem hogy kerül oda. Tudom mit akarok írni, mondani, de más jön ki. Miért?
2008. okt. 29. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha valakit rákényszeritenek hogy a másik kezével tanuljon meg irni meg minden mást csinálni azzal elöfordulhat ilyesmi.
2008. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez szerintem független a bal-jobb kezességtől... A beszédközpontod nem helyeződik át.
2008. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
ahogy semmi más sem
2008. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, oké, de akkor mitől lehet??? Ha már ilyen okosak vagytok, hogy az nem lehet az oka ... :D
2008. okt. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!