Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen animéket?

Világítóhónaj kérdése:

Tudtok ilyen animéket?

Figyelt kérdés
Olyan animéket keresek, ahol nem a főszereplőt, hanem valamilyen mesterét, főnökét vagy nagyon erős ismerősét győzik le.

2018. ápr. 8. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Tokyo Goul? Kaneki életben marad :D

Fairy Tail? Natsu is megvan.


Mindegyikben meghal egy-egy mentor.

2018. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hm, érdekes kérdés, elsőre nem is ugrott be semmi. xD

szóóval végignéztem a listámat, és továbbra sem vagyok biztos benne, hogy ilyeneket keresel, de azért tessék:


Ao no Exorcist

Devil Survivor 2 The Animation

K

Parasyte

Nanatsu no Taizai

One Punch Man

Owari no Seraph

Rainbow (talán ez illik ide a leginkább)

Uchouten Kazoku

2018. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Psycho-Pass. (Filozofikus psycho-dráma krimi, akciókkal körítve, olykor morbid szadizmussal, tehát 18+.)

Bár ez az anime pont arról szól, hogy

a világ nem fekete-fehér. Az egyik főszereplő bár gonosznak mondható (kb a 7. résztől indul be az anime), mivel gyilkol, de a gyilkosságai semmiféle anyagi-hatalmi célt nem szolgálnak, hanem egyfajta Jon Doe-szerűen intellektuális-tanító célzatból sorozatgyilkos.

Nem lehet objektíven teljesen pozitívnak, vagy teljesen negatívnak megítélni se az egyik, se a másik oldalon állókat a Psyho-Pass animében.

Az első évadot láttam eddig, 22 rész.

A második rész asszem 11 részes, ezek után javasolt megtekinteni az animemozi folytatást.


(Egyébként természetesen bár a legtöbb dolog szempontfüggő, mégis léteznek az életben nagyobb arányban rosszindulatú emberek is, és nagyobb arányban jóindulatúak is, a vegyesebb előjelűek mellett. A Psycho-Pass anime összetettebb kérdésekről és jellemekről szól.)

2018. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!