Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet nekem email-t...

Miért nem lehet nekem email-t küldeni?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja nem lehet küldeni az gmail-emre üzenetet. Aki küldi, annak azt írja ki, hogy megteltek az üzeneteim. Egy csomót ki is töröltem de semmi, továbbra se lehet üzenetet kapnom. Valakinek volt ár ilyen? Mit tudnék tenni?

2018. ápr. 9. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A google fiók tárhelye nem csak a Gmail számára van fenntartva, hanem minden másnak is, például a Fotók vagy a felhőtárhely (Drive) is foglalják ezt a helyet. Ha megnyitod a Gmail felületét, akkor a lap aljára tekerve látnod kell egy információs sávot a fiók telítettségéről. Ha ez 100% továbbra is, akkor egyrészt leveleket kell törölnöd (a kukából is), és más egyéb foglalt fájlokat is el kell távolítanod. Felhőtár esetén felesleges dolgok törlését tudod megcsinálni, Fotók esetén meg lehet adni egy beállítást, hogy korlátlan legyen a tárhely cserébe azért hogy a rendszer tömöríti a fotókat. Ezzel a lefoglalt terület felszabadul és a továbbiakban sem foglal majd helyet az új feltöltött fénykép.
2018. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, sikerült!:)
2018. ápr. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!