Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős! 16 évesen érdemes így...

Sürgős! 16 évesen érdemes így feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Barátom kutyáját sétáltattuk, amikor elkezdett üldözni egy macskát. Egy suttyó férfi kijött káromkodva cigivel a kezébe, hogy mi a *****ért nem lehet egy pórázt tenni rá. Azthitte, hogy az én kutyám ezért odaállt elém és káronkodva elkezdte a lábam rugdosni. Nem arról vam szó, hogy nem birom ki mert annyira fáj, de idegesít a tudat, hogy ottt álltam bambán mert lefagytam és csak annyit tudtam mondani, hogy "álljon már le"... Nagyon nyom az érzés, hogy neki kellett volna esnem és visszarugni vagy visszaütni... Egy picit feldagadt és nagyon szar rá lépni. Fáj. Nem tudom a pontos címét de csak 2 házból jöhetett ki. Azért szeretném feljelenteni, hogy ne legyek nyámnyila aki tűri ha verik. Nyom az érzés. Ha ezzel a dumával felhívnám a rendőrséget akkor segítenének vagy pofámbaröhögnének? (Semmi képp sem fogok beszélni szüleimmel... Nagyon rossz kapcsolatban vagyunk. Esetleg ha valami komolyabb büntetést is kaphat akkor talán)

2018. ápr. 9. 20:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sürgős lenne... Mert van még dolgom és már vagy fél órája történt.
2018. ápr. 9. 20:13
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nézd... ha komolyan gondolnád, akkor a "JOG" kategóriába tetted volna.
2018. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt tanúja az esetnek? Ha igen, akkor az orvosi látlelettel feljelentést tehetsz. Amúgy abban igaza volt, hogy pórázt kell rakni a kutyára. Ha nagyobb az állat, akkor talán még szájkosarat is, de ebben már nem vagyok biztos.
2018. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fantom83 válasza:
0%
Ha akkor és ott nem álltál ki magadért,ne kiabálj rendőrért...
2018. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2# igen teljesen igazad van... De nem nagyon gondolkoztam.


3# köszi szépen... 3/1 válaszol a kérdésre😂😂 ment a zöld. Amúgy igen akié a kutya az a szemtanú de ezzel nem akarom őt sem bajba keverni mert tényleg kellett volna póráz...



4# te tényleg ilyen okos vagy? De most komolyan... Ki az a b*teg áll.t aki idejön hétfőn fél 9 kor az oldalra és osztja az észt?😂😂😂 mondtam, hogy le voltam fagyva... Ettől függetlenül ő 35-40 évesen kb olyan magasan mint én több izomzattal rendelkezik nálam.... 190cm vagyok 68kg... Biztos baromira sok értelme lett volna elkezdeni egy ilyen hülyeségen csetepatézni... Az zavar, hogy 16 évesen, egy nyugodt szép városban nem lehet kutyát sétaltatni póráz nélkül (hozzáteszem az út másik oldalán hatalmas mező, erdők és hegyek és alig lakott terület) anélkül, hogy bokorból kiugró sutyerákok ne rugdosnák szét a lábad. Igen és az is zavar, hogy nem tettem semmit de kicsit meg voltam illetődve... Erős, vallásos suliba járok, vallásos, konzervatív családom van és nem szoktam hozzá, hogy vannak ilyen emberek... De hidd el még így is normálisabb vagyok mint te aki hétfő este jön osztani az észt gyakorikérdésekre😉😆😂😂

2018. ápr. 9. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj túl rajta. Gondolj csak bele, ha elkezdesz visszaszólogatni, lehet hogy meg is ver. És gondolom azért a férfi erősebb volt nálad. Szóval jól tetted hogy csak ennyit mondtál. Egyébként szerintem nem tudsz elleni feljelentést tenni, mert egy csomó ilyen történik és bizonyítékod sincs.
2018. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!