Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Robinson! Mi a regény szerkeze...

Bubu743 kérdése:

Robinson! Mi a regény szerkezete? : Előkészítés, bonyodalom cselekménykibontakozás, tetőpont, megoldás ilyenre gomdoltam, így kéne leírni

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Így kéne? Hát akkor kezdj hozzá, Bubuka!

Ha nem tanulsz meg kérni, hiába vársz választ akárhány kérdésedre is!

Megírom neked, HA szépen megkérsz, csak előbb utald át a tiszteletdíjamat!

2018. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már ne is haragudj,de nem nekem kéne tiszteletdíj hanem neked !képzeld elolvastam a könyvet,csakmár régebben,tudod azért van ez az oldal hogy segítséget kérjenek az emberek.Biztos lesz más aki normálisabban válaszol ,mint te el lehet húzni. Inkább te tanulj tisztetelet.. te bunko köcsög
2018. ápr. 10. 11:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg aki normálisabban is tud válaszolni..nem úgy mint ez trollkodós emberke?..ja és igen küldök neked valamit elmehetsz a jó édes...
2018. ápr. 10. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad volna valamikor is, meg tudnád írni a saját feladatodat, elvégre neked adták fel!

A gyakorin lehet segítséget kérni, ha bármiben bizonytalan vagy, de ez nem azt jelenti, hogy a házi feladatodat velünk csináltatod meg. Főleg ilyen parancsoló, nyegle stílusban! Legalább egy "kérem"-et hozzátehettél volna.

Egyébként a stílusod a névjegyed is...

2018. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed kiírása óta eltelt 13 óra. Kaptál valakitől segítséget?
2018. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!