Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Charlotte...

Ti mit gondoltok a Charlotte című animéről?

Figyelt kérdés
Érdekel a véleményetek, mert nekem (nagyon) tetszett :))

2018. ápr. 10. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszett!!! A vége kicsit szomorú, de ha ennél nagyobb "happy end" lett volna, akkor szerintem én kevésbé szerettem volna... (nem tudom, hogy észrevetted-e, de egyszer amikor a főszereplő fiú depressziós, a tv-ben az Angel Beats! c. anime megy😂)
2018. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anti2200 válasza:
Nekem is nagyon tetszett meglepő volt, hogy nem egy ,,sima'' hapy endel lett vége
2018. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egész jó volt. Nem mondhatni egyedinek vagy nagyszerűnek, de egyértelműen élvezhető.
2018. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Huncut pirike válasza:
Nekem nagyon tetszett. Bár az első két rész nem annyira, ezért majdnem abbahahytam a sorozat nézését, de én mindig is olyan voltam, ha valamibe belekezdek, akkor azt be is fejeztem. És harmadik résztől egyszerüen imádtam. Nagyon jó sorozat volt. Alármikor újranézném.
2018. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Huncut pirike válasza:
Azért is imádom, mert a főszereplő vala melyik részben szihopata. Imádom a psycho animéket. Ez a műfaj a kedvencek.
2018. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Trevor. ***** válasza:
Röviden Angel Beats 2. Hosszabban: Összességében nekem is tetszett, de nagyon el lett kapkodva az egész és a szerelmi szál még az AB-nél is bénább volt. Az az orrvérzés viszont brutális XD. Voltak jó ötletek benne, pl. a tökéletlen képességek, a felénél a nagy csavar és a Zhiend is faxa volt. Akármennyire próbálom a hibáit kimutatni, a tényen nem változtat, hogy végig élveztem.
2018. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!