Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért rángat az autó?

Miért rángat az autó?

Figyelt kérdés
2 hete nem volt semmi gond azon kívül hogy folyt az olaj a hátsó főtengely-ből így ki lett cserélve a szimering, a szerelő mondta hogy egy ideig füstölni fog az autó mert a maradék égett olajat kinyomja , 2 hete volt ez.. füstölni úgy mar nem füstöl alapjáraton semmit sem lehet latni majd mikor elindulok adok neki egy kis gázfröccsöt elkezd az autó dadogni es hátul pöfékeli a füstöt. Már előtte akartam olajcserét csinalni de sajnos nem jutottam el odáig , kb 3 fajta olaj lehet benne mert en is öntöttem hozzá meg a szerelő is. Egy olajcsere , és szűrő csere megoldhatja a gondot? Amugy alfa romeó 156rol lenne szó :)

2018. ápr. 11. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

"a szerelő mondta hogy egy ideig füstölni fog az autó mert a maradék égett olajat kinyomja"

??????????????????????????????????????


Elsőre ez ugrott be, hogy HE?


Remélem lesz valaki, aki elmagyarázza az összefüggéseket, mert ez számomra épületes marhaságnak hangzik.


Másodikra az ugrott be, hogy a sok kartergáz nyomja ki az olajat és most abban fuldoklik a motor (nem fúj ki a szimering)

2018. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!