Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi egy 14éves fiú átlag...

Mennyi egy 14éves fiú átlag magassága?

Figyelt kérdés
Én most 170cm vagyok 14 évesen

2018. ápr. 14. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, de mivel a magyar férfiak átlagmagassága 176cm és 18- 320 éves korig tart a növekedés, alighanem magasabb leszel az átlagnál. Egyébkent en is enyi körül voltam 14 évesen és 186cm- nél álltam meg.
2018. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
He- he, most latom, hogy mit írtam. Termeszetesen a 320, az 20 akart lenni. Egyebkent ne haragudj, hogy itt valaszolok, de nehany rossz tapasztalat miatt, "privat"- ot nem írok. Ami a kerdesedet illeti: nem sportoltam rendszeresen, szóval nem emiatt lettem 186 cm. Inkább a genetika miatt, mert édesapám par cm- el nalam is magasabb volt. Igaz, edesanyám meg csak 165cm. Szóval, igazaból csak talalgatni lehet, hogy ki, hol áll meg a növesben.
2018. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kereshetünk, és biztosan találunk a világhálón erre vonatkozó adatokat, ami teljesen értelmetlen. Az egész dolog genetikán alapul.

Hárman vagyunk testvérek, két lány és egy fiú. Mi lányok, kiskorunktól kezdve a növekedést figyelembe véve mindig az adott csoport, vagy osztály legmagasabb posztját töltöttük be. Bátyánk ő még középiskolában is (17-18 év) az alapul vett csoport középmagas kategóriájába tartozott. Egyszer aztán megfordult a dolog, mi lányok már maradtunk a 16-17 éves korunkra elért magasságunknál (182 cm), bátyánk pedig ezután kezdett el rohamos mértékben növekedni, végül 198 cm magas lett. Pedig 14 éves korában talán volt 155-160 cm magas.

2018. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!