Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha átszeretnék...

Mit csináljak ha átszeretnék iratkozni másik iskolába?

Figyelt kérdés

Nyelvi előkészítőn (0.évfolyamon) vagyok de jövőre már nem szeretném folytatni, másik szakra szeretnék átmenni. Hogyan lehetne megoldani hogy jövőre ne 9.-es legyek hanem 10.-be mehessek?

16/L



2018. ápr. 15. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat be kell menned az iskolaba, es ezt az igazgatoval,vagy valami vezetovel kell megbeszelned. Bar nem valoszinu hogy felvesznek egybol 10.-be, de proba szerencse.
2018. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2018. ápr. 15. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem kérném. Szerintem az csak 'ajándék', h. egy évvel idősebben tanulhatod az anyagot, valószínűleg jobban fog menni a suli, mert érettebben kezded, mint a többiek. Ha előkészítős voltál (az én időmben a kéttannyelvűkben nulladikosnak hívták), akkor nem sok közismereti tárgyat tanulhattál (legalább is nálunk csak azért volt matek, magyar, töri, h. képben maradjunk).

Ne indulj hátrányból, tanuld meg a többiekkel az első év anyagát rendesen egy a tanév alatt még akkor is, ha a diri fel is venne rögtön 10.-be.

Mi előnyöd származna?

Hamarabb diplomáznál, és hamarabb mehetnél dolgozni...

2018. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!