Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Össze lehet e vonni két...

Össze lehet e vonni két facebbok profilt?

Figyelt kérdés
párommal szeretnénk összevonni, hogy ne két profilunk legyen

2018. ápr. 15. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tudtommal nincs rá mód, nem is véletlenül.


Bár nem része a kérdésnek, a magánvéleményem az, hogy ez a "közös fiók" egy oltárinagy baromság.

Attól, hogy összekötöttétek az életeteket, még külön emberek vagytok, más-más ismerősökkel.

Én is teljes bizalommal élek a párkapcsolatomban, telefon, számítógép mindkettőnk esetében elől van, bejelentkezve, simán fel is kapom a páromét, ha éppen az van elől, s egy közös ismerősnek akarok írni valamit, nade miért kéne, hogy közös fiókunk legyen?


Egyrészt, nem praktikus, én nem vagyok kíváncsi hírfolyamban például a barátnői fotójára, Őt pedig nyilván nem érdeklik a sport- és üzleti hírek.


De ami ennél fontosabb, hogy bár egymás előtt nincs titkunk, azt mégis tiszteletben tartjuk, hogyha egy ismerőse NEKI ír valamit, akkor azt nem nekem szánja.


Nem ismerem minden (volt) osztálytársát,

2018. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az utolsó sor véletlenül "ragadt ott".
2018. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!