Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tini drama, de megis romantiku...

Tini drama, de megis romantikus filmeket?

Figyelt kérdés
Középiskolás szerető trailer filmhez hasonlo tini drama filmeket tud , valaki nekem mondani?? Vagy Hero (2015 Hindi film)-hez hasonlot?? a lenyeg hogy tini, drama , romantikus, erzelmes legyen. Amiben ket fiatal szerelmest elakarnak valasztani egymastol, nem hagyjak hogy egyutt legyenek. Nagyon szeretem az erzelmes filmeket, amiben van verekedes, sok erzelem, szerelem,es szenvedely. Aki tud ehez hasonlo filmet kerem ossza meg velem! Elore koszonom!

2018. ápr. 16. 23:42
 1/3 WattacukorPufi válasza:

10 dolog amit utálok benned, mondjuk ez vígjáték lehet hogy nem nagyon érdekel.

Gyilkos játékok, ez meg fekete komédia.

Fallen, erről nem tudok sokat mondani.

Majd újra lesz nyár.

A burok.

Donnie Darko, ebben nem pont egy romantikus film, de van benne egy nagyon aranyos páros.

Meg még az Alkonyatot tudom mondani, de gondolom azt ismered.

2018. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Van amelyiket lattam mar. Van amelyiket peddig nem.
2018. ápr. 19. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Rómeó és Júlia

Felhők fölött 3 méterrel

2018. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!