Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Aktam nevű felhasználó kérdése:

Akkor is jár végkielégítés, ha a munkaszerződésem közös megegyezéssel szűnik meg, nem pedig elbocsájtanak? És ha én mondok fel?

Keress kérdéseket hasonló témában: munka

2018. ápr. 17. 18:14  Privát üzenet  

A válaszok
Koplárovics Béci nevű felhasználó válasza:

Csak akkor jár, ha elküldenek (és megvan a megfelelő idejű munkaviszony). Minden más esetben nincs olyan, hogy jár. Megegyezni viszont bármiben lehet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 17. 18:18 Privát üzenet
csatrad nevű felhasználó válasza:

hahahahahahaha meg mindig a kozos megegyezessel szopatjak a nepet :D mar kezdem azt hinni, hogy maguk a fonokok sem tudjak, hogy van mas opcio.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. ápr. 18. 14:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
19 év közalkalmazotti munkaviszony után mennyi a felmondási idő /kb. / és jár-e végkielégítés?
A lenti esetben jár végkielégítés?
Jár-e végkielégítés, ha a felmondási idő alatt munkát vállalok?
Jár-e végkielégítés?
Jár végkielégítés, ha az én kezdeményezésemre, de közös megegyezéssel bontjuk fel a munkaszerződésem?
Munkahely áthelyezés? A Vállalat épített egy új telephelyet. A munkaszerződésem nem oda szól, de áthelyeztek akaratom ellenére oda. Mit tehetek? Van joguk hozzá? Nem szeretnék ott dolgozni!

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!