Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttátok ma Stohl-t a Harkányi...

Láttátok ma Stohl-t a Harkányi Strandfürdőben?

Figyelt kérdés

Ma voltunk és ott járkált fel-alá :D

Biztos új munkahelyet találta a strandon XD


2010. jún. 12. 20:00
 1/9 Ammarilys ***** válasza:
hú de ku*va vicces ba*dmeg.
2010. jún. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi van? Rokonod?
2010. jún. 13. 11:37
 3/9 Ammarilys ***** válasza:
nem,de akkor se vagy vicces.mivan nagynak érzed magad ettől?
2010. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na figyelj, azért mert szerelmes vagy belé, ne nekem pattogj! Csinálj az iwiwen egy szeretlek stohl majom klubbot és dilizzél, ne itt!!!
2010. jún. 13. 19:30
 5/9 Ammarilys ***** válasza:

miafa.szomnak képzeled magad,mi?az hogy úristen láttad a fürdön,jézusom,húha,sza.rjál be a boldogságtól baz.dmeg!

lehet hogy sokszor karambolozott,meg ellene van fél Magyarország,de attól még szerintem nem kell viccet csinálni valakiból!gondolom kis taknyos 12 éves lehetsz.azt se tudod mi az élet,szal hűtsd le magadat,aztán majd találd ki hogy 20 éves vagy,dehogy be nem veszem az is biztos.

2010. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Dühöngj csak ... :)

Matracokat vitt, lehet matracárus lett, nem tudom XD

2010. jún. 15. 17:36
 7/9 Ammarilys ***** válasza:
talán csak matracot vitt hogy fürödjön.agyilag zokni.
2010. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:D:D
2011. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kedves kérdező! valóban szokott Harkányba járni a családjával,mielőtt kioktatnál az ismerősöm ott dolgozik,sőt olyat is ismerek,aki már vadászott vele,ők mondták.(ezt most nem azért mondtam,hogy felvágjak)röhög a vakbelem,komolyan!!! azért mert cipelt egy matracot még nem lesz matrac-árus,te idióta! ebben mi a vicces? attól még hogy híres nem pihenhet a családjával? de most komolyan,lehet,hogy én vagyok a hülye,hogy nem röhögöm szét az agyam? az unokatesóm barátnője látta már dezodort venni,és? jó,nem mondom tök király,meg minden,hogy látsz egy "sztárt",de szerintem te sem örülnél ha röhögnének rajtad ilyenek miatt! te idióta!
2012. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!