Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolcon vagy annak környékén...

Miskolcon vagy annak környékén hová lehet jelentkezni diákmunkára 16 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon nagyon fontos lenne diákmunkát találnom anyagi okokból(ebbe nem mennék bele részletesebben) de lenne egy problémám.16 éves vagyok. Rengeteg oldalon kerestem már rengeteget ajánlottak de minden egyes hirdetéshez 18 év fölöttieket várnak....ha jól tudom 16 éves kortól lehet diakmunkát vállalni, akkor miert nem adnak lehetőséget a 18 év alattiaknak is. Egyszerűen nincs, nem találok olyat. Keressem itt keressem ott....keresem de 18 18 18 mindenhol... Főleh Miskolcon kellene az se gond ha csak nyárra csak legyen valami kérlek segítsetek nagyon fontos lenne....

Diákmunka 18 év alatt! Szakmai gyakorlati meg tapasztalat bisz-basz(bocsánat)nékül.

Lehet mondani hogy google a barátom meg az egyeb diakmunka weboldalak.NEM TALÁLOK 18 ÉV ALATT. :(



2018. ápr. 18. 16:22
 1/2 A kérdező kommentje:

Főleg* ékezetekért és vesszőkért bocsánat.

Miskolctól 30km-re lakok Mezőkövesd felé. 16L

2018. ápr. 18. 16:26
 2/2 anonim válasza:

Hat van pár ismerősöm és ők ruházati boltban kerestej munkat ott nem volt előírás a 18 év próbálkozz pl.: New Yorker vagy esetleg a plázaba

Egyébként én is borsodi vagyok 17/F

2018. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!