Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl jó szaglás?

Túl jó szaglás?

Figyelt kérdés

Hogyan használhatnám ki mondták már hogy menyjek el parfümőrnek de egésznap parfumoket szagolni.. nem annyira vonz.

Amugy kiskoromtól kezdve tudtam hogy jó a szaglasom már akkor megtudtam különböztetni melyik pulcsi kié.

Az embereket is megszagolom :'D furcsa de ez van xd és a bőrük illatát szoktam megjegyezni, nem parfum es mososzer meg testapolo illat..

Kivéve az illatomat azt semlegesnek érzem persze kivéve ha izzadt vagyok.

Tényleg nagyon sok mindent kiszagolok ma például tudtam mikor végeznek a gyerekek (az utca végén van egy suli és amikor elmegyek mellette ilyen zsírkréta illatot érzek) gondolom a szél fújta az illatot mikor az erkélyemen napoztam.

Erzem h ezzel kezdenem kéne vmit..

Ötlet?


2018. ápr. 20. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél rendőrkutya.
2018. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is rendőrkutya, de nyomozó. Tutira kiszagolnád a kábítószert, vagy ha valaki félelmeben izzad, stb.
2018. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!