Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bejelentett távmunka?

Bejelentett távmunka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Édesapám beteg lett így a munkahelyen alkalmatlannak nyilvánították a kérdésem hogy van e létezik e bejelentett távmunka?

Még H fizetni nem is fizetnek itt a bejelentés a lenyeg


2018. ápr. 20. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, csak kevés. Pl. a szomszédom mérnök, valami informatikai cégnél tanácsadóféle. Ő otthon dolgozik, s be van jelentve. Állítólag a valós adatok szerint.

Papádnak mielőbbi gyógyulást, ha az állapota végleges, akkor is azt kívánom, találja meg így is a szépet az életben. Bár tudnálak biztatni, de sajnos nagyon nehéz.

Mihez ért, milyen jellegű munkát tudna ellátni? Vagy ha arra könnyebb válaszolni: mit nem?

2018. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy otthon ülve nem lehet kapálni vagy traktort vezetni.


Van olyan szakma, ami otthonról is végezhető. Ha apád ilyennel rendelkezne, nyilván nem merülne fel egy ilyen kérdés.


Úgyhogy vagy kitanul egy olyan szakmát, amit otthon ülve is lehet végezni, vagy...

2018. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha annyira beteg, hogy nem tud elmenni dologzni, akkor megváltozott munkaképességűnek kell nyilváníttatni. Ez orvosi vizsgálatokkal jár. Utána egyrészt jogosul egy kisebb ellátásra, másrészt rendeződik a TB ellátottsága.
2018. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

:)

Mivel ő kereskedelmi tevékenységet folytatott -es én már amúgyis régóta gondolkodom és gyűjtögették erre- létre hoznak egy webshopot

Szerintetek Én mint egyéni vállalkozó a webshopomba fel tudom venni mint alkalmazott?

2018. ápr. 20. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az megérné neked, a kettőtök járulékai túl magasak lennének, egy webshop nem termelné ki, főleg nem a kezdeti időszakban.
2018. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, persze lehet hogy tévedek de ha valaki másodállásban vállalkozó akkor nem kell járulékot fizetni!

Nem tudom ez mennyire valós információ

2018. ápr. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!