Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan maradhatok régi munkavá...

Hogyan maradhatok régi munkavállaló? Megváltozott munkaképességűként dolgoztam. Elértem az öregségi nyugdíjkorhatárt, ezért 2 napra megszűnt a jogviszonyom az öregségi nyugdíj megállapítása miatt. Visszaléptem, de innen már új dolgozónak minősülök!

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Részemről nem bírom feldolgozni, tulajdonképpen mit is kérdez a kérdező.

Van valakinek 5lete?

2018. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én érteni meg csak értem, de a valaszt nem tudom. Illetve, szerintem, sehogy, ha két napra megszűnt a jogviszony.
2018. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1: Gondolom, valamilyen prémiumnal, jutalomnál van jelentősége, hogy mikor kezdődött a munkaviszony. Nalunk is van peldaul 13. havi fizetés, de akinek munkaviszonya nem áll fenn legalább 3 éve, annak kevesebb.
2018. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!