Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Programozás elmélet szorgalmi:...

Programozás elmélet szorgalmi: Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval a hf egy kérdés : Milyen az az algoritmus amely úgy rendez hogy nem használ összehasonlítást?+ mikor használjuk?

Nem talaltam választ sehol remelem tud valaki segíteni a választ előre is koszonom ;) (persze ha lesz)



2018. ápr. 22. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem miért egyéb kérdések -> egyéb kérdései és miért nem számítástechnika -> programozás.


Gondolom azért szorgalmi feladat, hogy ne megkérdezzed, hanem utánanézz különféle helyeken pl. a rendezéseknek, stb-nek, és magadtól találd meg a választ.


Bár valszeg' az tévút lesz :D , mert logikai kérdés, ami némi egyéb ismereteket feltételez.


Nekem amik eszembe jutottak, annak köze sincs a rendezésekhez.


Pl. random összekeverni listában lévő elemeket (sorsolás, kártyajátékban a kártyák, ilyesmik...)

2018. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 A bogosort is használ összehasonlítást,hogy a leellenőrizze, hogy helyes-e a rendezés. Ha nem, akkor újra összekeveri.
2018. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!