Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Yandere Simulator...

Hogyan lehet Yandere Simulatorba más karakterrel lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék Osana Najimi vel lenni vagy nekem elég lenne hatsune miku is vagy akárki


Előre is köszi a válaszokat :)


2018. ápr. 23. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Letöltesz egy skin-t és belehúzod a mappába.


Így leírva egyszerűnek hangzik,de kicsit bonyolultabb :D Youtube-on van egy csomó videó.Próbálj ki párat,hátha sikerül :)


Tudtommal így kell megnyitni a mappát,amiben megtalálod a alap skint + egyebet:


-Keress egy YandereSimulator-Data nevű mappát < Nyisd meg < Ebben a mappában keress egy StreamingAssets nevű mappát < Nyisd meg < Ebben vannak a haj+ egyéb dolgok


Na most :D Keress neten pár ruhát/ hajat

PL.

[link]


[link]


Igen ezek tényleg hajak :D


Menj vissza a mappába,amiben a hajakat találod (StreamingAssets).Keresd ki ezt a képet : CustomHair

Majd cseréld ki a kívánt képre (pl.a kékre,amit fent bénán belinkeltem :'D).


Ezt ugyanúgy megcsinálhatod a ruhával...stb,de ne a CustomHair-be rakd a ruhát !!! :D


Hajat,ruhát..sbt.elég sok helyen találsz (pl.DeviantArt-itt biztos találsz egy csomót)

2018. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj,valahogy rosszul raktam fel a képet :'D

Mindjárt megoldom :P

2018. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom de van valami gomb amivel oldalt egy rozsaszin kis ablakot nyit meg és azokkal tudsz más karakterrel lenni
2018. ápr. 24. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ü betűvel próbáld meg,ez nyitja meg az EasterEgg menüt, ahol választani tudsz karaktert.A karakterek képességeit (már ha van) Ctrl lenyomásával tudod használni,ha jól emlékszem
2018. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom az Easter Egg menüt de valami kicsi jobb oldalt azt megnyitja és ott változhatsz át olyan karakterré mint pls kokona vagy osana vagy miku vagy mei mio vagy ilyesmi
2018. ápr. 28. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:
A beállítások menüben a Control-nál nézd végig, hogy milyen gomb mit nyit meg.Ott csak találsz valamit.
2018. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ott nem tudom meg de nabu senpai kawaii mod videójába láthatjátok azt az oldalt
2018. máj. 1. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!