Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (BTS) El magyarázná valaki,...

Cukor chan kérdése:

(BTS) El magyarázná valaki, mert már teljesen elvesztem (Hardcore ARMY pls)?

Figyelt kérdés

Én nem olyan régen szerettem meg a BTS-t, nem is vagyok hardcore fan, de nagyon kíváncsi lennék valamire. Odáig értettem, hogy vannak úgymond "teóriák" a WINGS-el kapcsolatban. Végig néztem minden videóklippet sorrendben, ahogyan javasolták, hozzá a számokat, illetve sok angol magyarázatot is olvastam, de mindegyiket úgy magyarázták el, hogy aki olvassa annak kéne legyen valami háttértudása róla xD Én viszont nem értettem teljesen, mert nem volt semmilyen alap tudásom . Olyat is olvastam, hogy mindig a (főként) fiatalok valós problémáit mutatják be, hogy ezzel segítsenek. Az I need U/Run/Spring Day teóriát nagyjából értem, de az összeköthető a WINGS-el? Mert nem hiszem, de lehet xd A másik, pedig hogy amikor ugye ennek jártam utána, azt is olvastam, hogy érdemes megnézni a Blood Sweat & Tears japán verzióját, és akkor döbbentem rá, hogy teljesen más a videóklipp, és a többinél is. Ez miért van? Mármint, miért mások a japán videoklippek? Mint említettem, nem vagyok hardcore fan, szóval lehet mind hülyeség amit eddig elkönyveltem magamnak xD De azért kérlek titeket, akik tudják, hogy javítsanak ki, és magyarázzák el.


Előre is köszii~~



2018. ápr. 23. 18:44
 1/3 anonim válasza:
Igen a young forever is osszekotheto a Wings albummal.Mivel ott meg csak elkezdodnek az esemenyek,a Wingsben pedig mar veghez viszik oket.Szerintem majdnem az osszes album osszekotheto valamilyen szinten.Nem kell ehez sok hattertudas csak ertened kell a short filmeket es a videoklippeket,ja es nem szabad az elso teoriara rabolintani amit hallottal mert az mar regen rossz ha lepartolsz egy mellett:D Amig a Blood Sweat and Tears original verziojaban egy lightosabb szenvedest latunk a japan verzioban egy nagyobb szenvedest lathatunk es ha jobban megnezed a japan verziot akkor visszakoszont par young forever albumrol szarmazo szam.Mint pl amikor Jungkook elmegy hanyni a wcre es ott van mogotte Suga aztan lathato egy kisebb balhezasi resz ami a Runban is megjelent ugye Suga es Jungkook kozott.Es ezzel is be van bizonyitva hogy a ket album osszekotheto.Az okat nem tudom miert masabbak a japan verziok.Remelem segitettem picit
2018. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen segítettél, köszi a választ :D Most már nagyjából értem az összefüggéseket, de ahogy mondtad, alaposan átnézem majd őket még egyszer, hogy még jobban megértsem~
2018. máj. 12. 14:45
 3/3 anonim válasza:

kicsit későn reagálok, de kité.

2011 óta ismerem a kpopot, a BTS az egyik kedvencem, de nem vagyok hardcore rajongó, mint ahogyan fentebb említetted

szerintem a teóriáknak egy a lényegük, vagyis inkább céljuk: gondolkodjunk, merjünk képzelődni, stb. Én úgy gondolom, hogy elég relatív, szubjektív meglátások vannak ezzel kapcsolatban, nincs jó, vagy rossz teória, egyetérteni és nem egyetérteni lehet.

nekem van egy nagykedvenc oldalam, a www.manamislife.blogspot.hu - ha nagyon a klip valóságát tekintjük, vesszük figyelembe, akkor úgy gondolom, ez az, ami elég hűdn visszaadja a dolgokat. Szerintem. Továbbá a cikk írója kint él jelenleg Dél-Koreában, ami úgy gondolom ilyen esetben sem figyelmen kívüli

2018. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!