Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wattpadon hogyan tudom elmente...

Wattpadon hogyan tudom elmenteni a történetet magamnak fájlba? WN7, Chrome böngésző. Kijelöléssel nem megyek semmire.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

 

1. Ctrl+A-val vagy egérrel jelöld ki a teljes szöveget.


1.1. Ha nem hagyja, állj be a szöveg elejére, duplaklikk a jobb oldalon az üres részre, de a második klikknél ne engedd fel az egérgombot. A kurzort vidd a szöveg elejére, eközben magától kijelöli a teljes szöveget. Ezután ha felengeded az egérgombot, a szövegnek kijelöltnek kell maradnia.


2. A kijelölt szövegre állva nyomd le és tartsd nyomva az bal egérgombot, a szöveget vonszold át egy másik ablakba, mondjuk egy Jegyzettömbbe.


Ha ez sem megy, mentsd el az oldalt HTML formátumban és olvasd be Wordben. Ha még ez sem működik, telepíts egy PDF printert és nyomtasd ki rá, a PDF-ből meg kiszedhető a szöveg.


Ha semmi sem működik, egy baltával verd szét az egészet. Ez ugyan nem oldja meg a dolgot, de levezeti a feszültséget.

2018. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösziii ^.^ :D ezen jót mosolyogtam XD Ez a baltás dolog aranyos volt :D
2018. ápr. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!