Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős! Mi a teendő ha elhagyt...

Sürgős! Mi a teendő ha elhagytam a mobiltelefonom?

Figyelt kérdés
mi a teendő ilyenkor? le kell tiltani a SIM kártyát?és mi történik ha nem tiltom le? meg amennyiben letiltom 2 héten belül újat kell beszerezni, különben kiszámláznak egy 200.000 forintos összeget? kell szerződésbontás? kérlek aki tud segíteni, az írjon le mindent, nagyon fontos lenne! köszi! 3 napja tűnt el, és gondolom meg is találták, mert ki van kapcsolva, nem lehet hívni..
2010. jún. 13. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyből le kellett volna tiltatnod. Ha előfiztéses vagy, kaphatsz igen komoly számlát. Ha eltűnésekor letiltatod, akkor ez már ki van védve. A többit nem tudom.
2010. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azonnal menjél be egy szolgáltatóhoz, és ott megmondják, sőt meg is csinálják a letiltatást, stb. Előfizetős vagy?
2010. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, kártyás vagyok.
2010. jún. 13. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kártyás vagy, nem kell a szerződést megtartani. Simán tiltsd le, azt ha nem kell a szám, szerezz be másikat. Ha kell a szám, akkor pedig a sim pótlásának költségét (kb. háromezer forintot) kell megfizetni.
2010. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!