Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok a Bosszuállók...

Ti mit szóltok a Bosszuállók 3 végéhez!?

Figyelt kérdés
Szerintem szörnyű!😢😭

2018. ápr. 26. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok mit mondani :D thanos szinte mindenkit kicsinált,össze szedte az összes végtelen követ...a végén Szépen leült magának :D :D durva..Kár hogy nem jön hamarabb a folytatást..Mindha félbe lenne hagyva...De nem baj..10/10 szerintem.Ui: nem tudom milett azokkal akik felszívódtak a semmiből.
2018. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"Meghaltak".De szerintem nem kell félni,mert lehet hogy a folytatásban adam warlock vissza tudja szerezni thanostól a köveket,ugye ott van az idő kő (a zöld) azzal lehet hogy vissza fogják tudni úgymond "tekerni" az időt,ezáltal mintha nem haltak volna meg..De ez csak az én véleményem,egyáltalán nem biztos,csak talàlgatok,de akkor is fura hogy a a bosszúálok fele meghalt..Bucky igaz ő nem az,fekete párduc,vaspók,dr strange,mantis,drax,star lord.Szóval nagyot bukna a folytatás ha már nem lennének benne.
2018. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Renélem így lesz, kedves 2-es.
2018. ápr. 27. 14:46
 4/15 anonim válasza:

Hát én akkor borultam ki teljesen amikor Pókember is felszívódott, ő a kedvencem :(

Egyébként szinte biztos vagyok benne,hogy Tony megoldja,és visszahozza őket,mindig ő ment meg mindenkit :D

2018. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
40%

Én röhögtem. De lehet, hogy csak én vagyok egy érzéketlen tuskó. :D


De most tényleg, szánalmas, ott pattog mindenki és nem bírnak összefogni és legyűrni 1db (!!!) ellenfelet, Starlord húzása (mikor a csigafejű csaj Thanos nyakán ült) annyira no comment, hogy nagyon.


A végén meg az a sok elporladt karakter...El ne higgyük már, hogy nem hozzák vissza legalább a felét.


Vízióért nem volt kár, totál súlytalan karater.

Amit Winter soldierrel csináltak a Civil warban, meg ebben, az elképesztő, konkrétan csak úgy ott van,jó, Vasembert kicsit leverte anno, de semmi komolyat nem csinál, pedig simán Steve szinjén van, a 2. Amerika kapitányban meg milyen badass volt már.


A film meg egy nagy csillivilli zúzás és verekedés, a sztori/történetvezetés nagyon gyenge.


Értékelhető teljesítményt a szuperhősök közül csak Thor, Amerika kapitány, a mosómedve és a varázsköpeny nyújtott, ők tényleg beleadtak mindent, mindenki más csak szerencsétlenkedett. A lista önmagáért beszél szerintem. :D


Lokiért nagy kár, de az Avengers 1. óta tudjuk, hogy nagy dá-dá lesz, ha kudarcot vall és hát legyőzetett. Akármilyen ro..dék volt, azért Thort mégis megmentette, de nehéz elhinni, hogy ilyen banális módon próbált Thanosra támadni. :/

2018. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Egyetértek utolsó válaszolóval, teljes mértékben, kivéve, hogy én nem nevettem, pusztán csak néztem, és nem értettem teljesen.


Hozzátenném még, hogy mivel lesz Hangya 2, Pókember 2, Doctor Strange 2, nagyon valószínű, hogy az időkővel fognak valamit manipulálni. Elvileg Strange mikor azt mondja, hogy a "végjáték elkezdődik", azt ő úgy is tervezte. Előrement az időben, és valószínűleg az egyetlen lehetséges győztes eset szerint cselekedett a doki.

2018. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon tetszett a film! =D Szerintem volt annyira jó, hogy önálló filmként is megállja a helyét. Vörös Koponyának örültem a legjobban, az egyik kedvenc karakterem. :3 (Remélem, a jövőben kezdenek vele valamit) Nagyon durva volt a vége, annak ellenére, hogy tudom, hogy túlélik.(Már aki, mert Gamora nem hiszem, hogy túléli :s ) A legszívszorítóbb szerintem az volt, mikor Peter rádől Tony-ra, hogy nem akar még meghalni. >_< :'( Meg az is nagyon tetszett még, mikor Loki bepróbálkozott azzal, hogy velük van Hulk... De semmit sem ért. :/ A Fekete Rend tagok meglepően jól sikeredtek, nem gondoltam volna, hogy ennyit kihoznak belőlük. :o Amire csak mozi után jöttem rá, az az, hogy Korg, és Valkűr is meghalt. o_o Valkűrért szerintem nem kár, de azért Korgot sajnálom. :(

Összességében nagyon tetszett a film. <3 =D 10/10 A stáblistás jelenet is fantasztikus *-*

Várom a folytatását

2018. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Baromira tetszett, az egyik ha nem a legjobb Marvel film.

Nem lepődtem meg, sejtettem, hogy a vége ez lesz. De Strange ezt így tervezte szerintem. Én egyébként arra gondoltam, hogy amikor Thanosról próbálták leszedni a kesztyűt akkor csinált valamit a múltban, hogy bebiztosítsa a dolgokat. Esetleg hagyott valami üzenetet a régi Bosszúállóknak vagy ilyesmi. Amúgy elvileg a következő részben időutazás lesz, visszamennek egészen 2012-re, New Yorkba, a Chitauri támadás idejére. Szerintem ott csinálnak valamit és így kapunk egy alternatív jövőt. Visszatérnének, de valami megváltozna, amiről ők nem tudnak, így a mutánsokat is bevezethetnék. És még valami: Én úgy gondolom, hogy az első Bosszúállók csapat hal majd meg, a többiek maradnak (Fekete Özvegy, Sólyomszem, Vasember, Amerika Kapitány, Thor, Hulk).

Ami nekem a legjobban tetszett ebben, hogy pl. mikor olyan jelenet volt amit viccesre terveztek az emberek neveztek, amit komolyra, szomorúra akkor még a popcorn zacskók zörgése sem hallatszódott. Az egyetlen zavaró tényező az a mögöttem lévő 2 kisfiú volt, akiknek majdnem minden pillanatban hallani lehetett a hangját. A kedvenc mondatom tőlük akkor hangzott el mikor Groot eltűnt: "Neee, pedig ő volt a legcukiiiibb... :(" De erről nem a készítők tehetnek. Egyébként imádtam.

2018. ápr. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Így van.Strange előrement az időbe és megtudta hogy csak 1 szed fognak győzni,de ahhoz fel kelledt adniuk,vagyis ez maga a sors hogy thanos össze szedte az összes végtelen követ..Én egy kicsit csalódott vagyok Hulkba..Az elején Thanos szinte kicsinálta technikás ütésekkel..Ezáltal Hulk annnyira megijedt hogy mikor szükség volt rá,Nem tudott-nem akart átváltozni..Szóval Hulkban csalódtam..Thor fegyvere nekem tetszik,bár nincs befejezve..A bfejezés aladt azt értem hogy a nyele a fejszének Nem csillagból van,hanem tini groot kezéből vagyis fából..De egyébkén ütős,de mégis a mjölnir az mindig mjölnir marad,elvégre Thort úgy ismertük meg hogy az volt nála először :) Abban is egyet értek,hogy ha Star Lord nem húzta volna magát fel azon hogy Gamora meghalt,a kesztyů
2018. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*a kesztyűt simán lehúzták volna közös erővel Thanosról.
2018. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!